Kurumsal Üyelikler

Kurumsal Üyelikler

Kurumsal Üyelik

Bebek Tenis Kulübü olarak kurumsal firmalar için de çeşitli aktivitelerimiz bulunmaktadır. Kurumsal üyelik yaptırarak kendi firmanızın tenis takımını oluşturup, Bebek Tenis Kulübünün sizler için özel olarak sunacağı hizmetlerden yararlanırken, Kurumsal Firmalar Tenis Turnuvalarımıza firma olarak katılma şansı da elde edeceksiniz. Üyelik işlemleri ve bilgi almak için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.


 

Kurumsal Üyelerimiz

Öğrencilerimizin daha sağlıklı büyümeleri ve spora desteklerinden dolayı bebek klübü ile yaptığımız ortak çalışma sonrasında velilerimiz tenis kurşuna artık çok daha uygun fiyat ödemektedirler. Öğrencilerimizin spora daha fazla teşvik eden kurumsal üyelik fırsatlarını bize sunmalarından dolayı Bebek teniz klübüne çok teşekkür ederiz.

Çağrı Özgen  Özgen Anadolu lisesi

Bahis siteleri ile olan ilişkimden dolayı düzenli olarak wimbledon turnuvalarına izleyici olarak katılmaktayım ve Türkiyeden bizi buralarda temsil eden birisinin olmaması beni herzaman hüzünlendirmiştir.  Bende bu bakımdan tüm çocuklarımın bir spor dalına eğilmelerini herzaman istemişimdir. Bu bakımdan  8 yasındaki kızı Ayçayı Bebek tenis klübü 8-12 yaş arası kurslarına gönderiyorum. Suan küçük kızım bir tenis hayranı ve çok severek devam ediyor. Kur süresince yeni oyunlarda öğrendiği için evde de tenis ve dersler esnasında öğrendiği yeni oyunları arkadaşları ile paylaşıyor ve ayrıca bizede öğretiyor. Çok memnunuz.

Servet Can  Maraton Dergisi Yazar

 

Tüm ekip olarak herkesin istekle geldiği, rahatça tüm imkanlarını kullanabildiği ve güzel takım oyunlarının sergilediği, orta boyutta ama amaçları karşılayabilen sıcacık bir kulüp. Samimi ve tecrübeli hoocaları ile 5yıldız bir hizmet Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

Mehmet Etem Turkcan Avukat